Warsztaty od 13/02/2021

HALLOWEEN
Октябрь 9, 2020
 
 

 
Witajcie kochani! 😍
Mamy dla Was informację, która nas bardzo cieszy, więc mamy nadzieję, że Wy również będziecie zadowoleni!
Od soboty 13 lutego ruszamy! Zaczynamy nasze warsztaty!
Tutaj kilka ważnych informacji:
- warsztaty w weekendy mamy o godzinie 10.30, 13.00, 15.30, 18.00 (warsztat trwa 2 godziny)
- w tygodniu można się zapisać na 16.00 (warsztat trwa 4 godziny)
Obowiązują zapisy na konkretny dzień i godzinę.
Koszt warsztatu to w tygodniu 30 zł, w weekend 40 zł.
Będą uwzględniane karty dużej rodziny i niepełnosprawności tak jak do tej pory!

Grafik zajęć

Sobota - Niedziela
10.30 - Warsztaty ogólnorozwojowe "zdrowo-sportowo"
12.30 - dezynfekcja sali
13.00 - Warsztaty ogólnorozwojowe "zdrowo-sportowo"
15.00 - dezynfekcja sali
15.30 - Warsztaty ogólnorozwojowe "zdrowo-sportowo"
17.30 - dezynfekcja sali
18.00 - Warsztaty ogólnorozwojowe "zdrowo-sportowo"
W tygodniu
16.00 - Warsztaty ogólnorozwojowe "zdrowo-sportowo"
Bardzo zależy nam żeby dzieciaki miały chociaż odrobinę ruchu i rozrywki.
Nasze warsztaty to nie tylko aktywność fizyczna, ale również część kreatywna, aby pobudzić wyobraźnię dzieciaków. 🎲🎨🃏🎭⚽🏀
Bardzo cieszymy się, że znów Was zobaczymy ❤️
Także, dzwońcie, zapisujcie się, czekamy na Was!
 

Regulamin

1. Każda osoba wchodząca na teren Sali Zabaw dla Dzieci Guliwer (dziecko, jego opiekunowie, dostawcy) jest zobowiązana do przestrzegania wytycznych w związku z wystąpieniem zagrożenia pandemią wirusa SARS-CoV-2
2. Kupno biletu wstępu lub wejście na zaproszenie, a także wejście w celu sprawowania opieki nad dzieckiem oznacza akceptację regulaminu postępowania związanego z wystąpieniem zagrożenia pandemią wirusa SARS-CoV-2.
3. Na terenie sali zabaw znajdują się infografiki/plakaty adresowane do rodziców dotyczące podstawowych zasad bezpieczeństwa (zasłanianie ust podczas kichania i kaszlu, częste mycie rąk, zachowania dystansu społecznego – 2 m pomiędzy osobami dorosłymi). Osoby wchodzące do Sali Zabaw są zobowiązane do przestrzegania tych zasad.
4. Do sali zabaw może wejść wyłącznie dziecko/opiekun zdrowy, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.
5. Z usług sali zabaw nie mogą korzystać dzieci, które zamieszkują w domu z osobą przebywającą na kwarantannie lub osobą poddaną izolacji w warunkach domowych.
6. W strefie wejścia do sali zabaw znajduje się dozownik ze środkiem do dezynfekcji rąk. Opiekunowie dzieci są zobowiązani do dezynfekcji rąk przy wejściu płynem dezynfekującym.
7. Klienci powinni regularnie myć ręce wodą z mydłem oraz dopilnować, aby robiły to dzieci, szczególnie przed wejściem na teren sali i po wyjściu z niej.
8. W trakcie wchodzenia i wychodzenia z Sali należy unikać kontaktów z innymi osobami
9. Przed wejściem do sali zabaw obowiązuje nakaz zdjęcia obuwia i zmiany skarpetek na czyste, nieużywane, a opiekunowie zobowiązani są do zakładania ochraniaczy na obuwie. Nie można korzystać z Sali zabaw boso.
10. Dziecko nie powinno zabierać do sali zabaw swoich zabawek i innych domowych przedmiotów.
11. Istnieje obowiązek zakrywanie nosa i ust przez pracowników oraz opiekunów dzieci, a także utrzymanie dystansu pomiędzy osobami wynoszący minimum 2 metry.
12. W przypadku podejrzenia u dzieci lub opiekuna zakażenia SARS-CoV-2 obsługa sali jest zobowiązana ustalić listę dzieci i ich opiekunów (imię, nazwisko, numer telefonu) obecnych w tym samym czasie na sali i stosować się do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego dostępnych na stronie gov.pl/web/koronawirus/ oraz gis.gov.pl odnoszących się do osób, które miały kontakt z zakażonym.
13. Obsługa sali może odmówić wejścia dzieciom lub osobom dorosłym z objawami przeziębienia lub innych objawów chorobowych.
14. W związku z obowiązkiem dodatkowej dezynfekcji wprowadzona zostaje do odwołania przerwa w pracy sali: w sobotę i niedzielę w godzinach 12.30 -13.00, 15.00 -15.30, 17.30 -18.00
15. Osoby nie stosujące się do zaleceń związanych z zagrożeniem pandemią wirusa SARS-CoV-2 mogą zostać poproszone przez obsługę sali o jej opuszczenie.