Sekret Hogwartu

Polityka prywatności i cookies Centrum Rozrywki Guliwer
Июль 5, 2018

Quiz Harry Potter

Wyobraźcie sobie: trafiasz do szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwarcie. Ale nie jesteś tutaj dla grania w quidditcha lub uczenia się od podstaw zielarstwu, nie. Jesteś tu byś się przeciwstawił groźbom Czarnego Pana!

Masz zaszczyt uratować Hogwart od pewnej śmierci, bo jesteś jedynym czarodziejem, któremu udało się dotrzeć do zamku niezauważonym. Aby pokonać „Tego, którego imienia nie wolno wymawiać”, trzeba znaleźć horokruksy – medalion przechowujący część duszy „Sam-Wiesz-Kogo”. Ten medalion doprowadzi cię do wyjścia i do zwycięstwa nad siłami zła.

Ale spiesz się, bo liczy się każda minuta!

 

Cennik:

 
 
Minimalna opłata – 100 zł (od 1 do 4 dzieci)
Dopłata za każde kolejne dziecko - 20 zł (Powyżej 4 osób)
Animator jest w cenie Quiza
 
 

Charakterystyka:

 
 
  • Czas trwania 60-90 min
  • Ilość uczestników: maksymalnie 10 osób
  • Nie musisz czytać książkę
  • Quiz odbywa się na terenie całego Guliwera (ok. 1000 m2)
  • Rekwizyty dzieci otrzymują na miejscu (kostiumy, różdżki itp.)
 
Wyobraźcie sobie: trafiasz do szkoły Magii i Czarodziejstwa Hogwarcie. Ale nie jesteś tutaj dla grania w quidditcha lub uczenia się od podstaw zielarstwu, nie. Jesteś tu byś się przeciwstawił groźbom Czarnego Pana! Masz zaszczyt uratować Hogwart od pewnej śmierci, bo jesteś jedynym czarodziejem, któremu udało się dotrzeć do zamku niezauważonym. Aby pokonać „Tego, którego imienia nie wolno wymawiać”, trzeba znaleźć horokruksy – medalion przechowujący część duszy „Sam-Wiesz-Kogo”. Ten medalion doprowadzi cię do wyjścia i do zwycięstwa nad siłami zła. Ale spiesz się, bo liczy się każda minuta!