O nas

Centrum Rozrywki Guliwer to 1000 m2 przeznaczonych do zabawy i dziecięcej radości.


Kim jesteśmy?


Centrum Rozrywki Guliwer to wewnętrzny plac zabaw oraz kawiarnia w jednym miejscu. Jesteśmy jedną z największych sal zabaw w Katowicach i na całym Śląsku.

Sala zabaw Guliwer to edukacyjno-rozrywkowy plac zabaw dla dzieci w Katowicach od 1 roku życia dzieci. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne, (atestowane) zabawki takie jak: LEGO, Play Mobil, Hot Wheels, Bunchems, Iron Commander, Marioinx, Eco Toys i wiele innych.

Co nas wyróżnia?


Guliwer różni się od innych standardowych miejsc dla dzieci. Poza elementami takimi jak zjeżdżalnie, trampoliny, baseny z kulkami, labirynty, znajdziemy również mnóstwo klocków różnych kształtów i rozmiarów, MAXI klocki, Lego Duplo, pokój Hot Wheels. Mamy pokój sensoryczny, dla tych najmłodszych, stoliki z klockami Play Mobil oraz pokoje tematyczne.


Centrum Rozrywki Guliwer jako jedyny na Śląsku może poszczycić się posiadaniem kompletnego miasteczka Play Mobile, zbudowanego z ponad 10 000 klocków.

Dlaczego warto?

Powierzchnia sali zabaw zaprojektowana jest w taki sposób, aby każde dziecko mogło swobodnie bawić się i jednocześnie uczyć. Duża przestrzeń pozwala na swobodne bieganie i dużo ruchu. Klocki i zabawki pobudzają wyobraźnię dzieci, kształtują ich umysł oraz zachęcają do eksperymentowania.

Dbamy o to, żeby dzieci były uśmiechnięte, radosne, szczęśliwe, a przede wszystkim miały możliwość bezpiecznej i kreatywnej zabawy. W tym czasie rodzice mogą czynnie uczestniczyć w zabawie z dziećmi lub odprężyć się i wykorzystać tą chwilę dla siebie, pijąc przy tym kawę.

Goście Centrum Rozrywki Guliwer mogą wybudować wszystko, o czym zamarzą z tysięcy klocków, a poszczególne elementy mogą wybierać z setek różnych zestawów.

 

Każde dziecko ma prawo na szczęśliwe dzieciństwo!

Szanujemy i wspieramy duże rodziny oraz dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Dla dzieci potrzebujących ciszy i spokoju podczas zabawy, zapewniamy specjalne słuchawki przeciwhałasowe na czas pobytu w Guliwerze!

 

REGULAMIN


POSTANOWIENIA OGÓLNE
BEZPIECZEŃSTWO
REGULAMIN KORZYTANIA Z URZĄDZEŃ
REGULAMIN ORGANIZACJI URODZIN W GULIWERZE
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
POSTANOWIENIA KOŃCOWE