O nas

Edukacyjnyj plac zabaw


Guliwer jest edukacyjno-rozrywkowym placem zabaw dla dzieci od 0 lat, w którym wykorzystywane są wyłącznie oryginalne, (atestowane) zabawki takie jak: LEGO, Bunchems, Iron Commander, Marioinx, Eco Toys i wiele innych


Centrum Rozrywki Guliwer to jasna, ciepła przestrzeń, w której dzieci mogą nie tylko dobrze się bawić, ale także dawać upust swojej wyobraźni i tworzyć prawdziwe arcydzieła architektoniczne.

Dzieci od rana do wieczora rozbudowują swoje miasta, wznoszą złożone konstrukcje, a także świętują urodziny i zawiązują nowe przyjaźnie. Tu dzieci rozwijają się artystycznie, społecznie i intelektualnie.

Goście Centrum Rozrywki Guliwer mogą wybudować wszystko, o czym zamarzą z tysięcy klocków, a poszczególne elementy mogą wybierać z setek różnych zestawów.


Budowanie z klocków rozwija wyobraźnię, twórcze i logiczne myślenie, a także zdolności motoryczne u dzieci. Użycie zestawów jest nie tylko pobudza rozwój dziecka, ale także fascynuje je i bawi.


Centrum Rozrywki Guliwer jako jedyny w województwie śląskim może poszczycić się posiadaniem kompletnego miasteczka LEGO, zbudowanego z ponad 100 000 klocków. W mieście LEGO każde dziecko może zostać: architektem, maszynistą lub pilotem. Może pracować w banku, na poczcie i w szpitalu, mieszkać w nowym, ślicznym domu, a wakacje spędzać na plaży. Miasto LEGO już czeka na swoich małych mieszkańców.

Na specjalnych płytach mali architekci mogą eksponować swoje dzieła sztuki.

A wszystko to wykonane z wielobarwnych, wielokształtnych klocków. Dzieci tworzą swoje dzieła pod wpływem własnych pomysłów lub używają specjalnych, gotowych projektów.

W Centrum Rozrywki Guliwer wydzielone są specjalne strefy tematyczne dla różnych typów zabaw. Najważniejsza jest strefa z dużym kompletnym miasteczkiem z klocków LEGO, gdzie zarówno dzieci, jak i dorośli mogą spędzić wiele godzin. Obok miasteczka znajduje się obszar projektowania, gdzie z tysięcy drobnych elementów dzieci składają własne arcydzieła.

Dla dzieci poniżej 5 roku życia wydzielony został odrębny obszar LEGO Duplo, a także drewniana kolejka i duża, oryginalna kuchnia. Małe gospodynie na pewno docenią możliwość gotowania posiłków w okazałej, jedynej w swoim rodzaju kuchni wypełnionej akcesoriami kuchennymi, naczyniami i żywnością.

Dla dziecka, które kocha projektować, impreza w stylu LEGO jest najlepszą formą uroczystości urodzinowej

Ofiaruj dziecku dzień pełen radości, wypełniony odkryciami i wrażeniami, i baw się z całą rodziną w krainie klocków i doskonałego nastroju.

REGULAMIN


POSTANOWIENIA OGÓLNE
BEZPIECZEŃSTWO
REGULAMIN KORZYTANIA Z URZĄDZEŃ
REGULAMIN ORGANIZACJI URODZIN W GULIWERZE
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
POSTANOWIENIA KOŃCOWE